Čeština English 

Našimi partnery v České republice jsou:

Čáryfuk -  www.caryfuk.cz - V tomto internetovém obchodě je nabídka hraček velmi rozsáhlá a naleznete zde hračky jak pro miminka, tak hračky pro děti starší.  V neposlední řadě si můžete vybrat i z nabídky specializovaných hraček, se kterými se děti potkávají ve školkách a školách a pořídit je i domů.  V nabídce tohoto zajímavého e-shopu najdete vybrané kolekce hraček Manhattan Toy®.
MIKUFN - Dům plný hraček - www.mikufun.cz - dům hraček nabízí široký sortiment hraček, her a potřeb pro děti všech věkových kategorií. V kamenné prodejně na ploše více než 1 000 m2 naleznete téměř 20 tisíc druhů hraček. Můžete objednávat i přes e-shop,který je velice přehledný a nákup přes něj pohodlný. V nabídce kamenné prodejny i e-shopu najdete vybrané kolekce hraček Manhattan Toy®.
Toys Shop.cz - www.toysshop.cz - to je online obchod a 4 kamenné prodejny: Karviná, Frýdek Místek, Havířov a Český Těšín. Autorizovaný prodejce snad nejtrvanlivější hračky na světě, kterou je stavebnice LEGO, spolu s variantou pro nejmenší kostkami DUPLO.  V nabídce kamenné prodejny v Havířově najdete vybrané kolekce hraček Manhattan Toy®.
Moje děťátko.cz - www.mojedetatko.cz - Obchůdek zaměřený na naše děťátka. Najdete zde sortiment určený pro jejích zábavu, odpočinek, zdraví i hygienu. Každý týden pro Vás máme přichystaný nový druh sortimentu.  V nabídce tohoto zajímavého eshopu najdete vybrané kolekce hraček Manhattan Toy®.
Centrum aktivního rodičovství BARBULE - www.barbule.cz - Je centrem pro děti, jejich rodiče, prarodiče, tetičky i strýčky a všechny ostatní, kteří se spolupodílejí na tvorbě rodiny. Centrum si klade za cíl být nápomocni rodině od samého počátku jejího vzniku proto nabízí cvičení pro těhotné ženy, stejně tak jako předporodní kurzy a poradnu, kde se rodiče dozví, jak o miminko pečovat, jak ho kojit, přebalovat, nosit, masírovat. Nabízí rovněž cvičení jógy pro maminky po porodu, na které si s sebou mohou vzít svá miminka či jejich starší sourozence. Nabíz kurzy cvičení pro miminka. Vede cvičení pro děti a jejich rodiče i odpolední kroužky pro děti bez rodičů. Vytváří prostor pro setkávání žen, ať už při společném tanci nebo při tvořivých činnostech. V neposlední řadě je zde pro otevřené rodiče, kteří se snaží zorientovat ve své rodičovské roli a chtějí vědět víc. Centrum chystá řadu přednášek o výchově, lásce k dětem a lásce k přírodě. Centrum je  otevřeno rodinám s postiženými nebo znevýhodněnými dětmi, které nechtějí žít v izolaci od ostatních. Přímo v Centru je možné svým dětem nakoupit vybrané produkty značky Manhattan Toy® a dětských spacích pytlů The Dream Bag®.
Rarášek - Kočárky, autosedačky, hračky - www.kocarky-autosedacky-hracky.cz - Internetový obchod Rarášek je zaměřen na široké spektrum zboží, jakým jsou kočárky, autosedačky, dětské potřeby, hračky a v neposlední řadě i sportovní potřeby. Nabídka tohoto obchodu je široká, a tak by si v něm měl každý najít potřebné či zajímavé dětské vybavení. V nabídce tohoto zajímavého e-shopu najdete vybrané kolekce hraček Manhattan Toy®.
Dětský ráj - Vše, co Vaše děti potřebují. - www.detskyraj.cz - Dvě kamenné prodejny v Praze a Liberci, internetový obchod s tak širokým sortimentem, že snad nikdo nemůže odejít nespokojen. V sortimentu tohoto obchodu naleznete i dětské spací pytle značky The Dream Bag™. 
Kreativní a bezpečné hračky Alextoys - www.alextoys.cz - internetový obchod specializující se na prodej bezpečných hraček s akcentem na rozvoj kreativity dětí. Na stránkách www.alextoys.cz najdete také vybrané kolekce hraček značky Manhattan Toy®.
Dobré hračky - Pojďte si s námi hrát. - www.dobre-hracky.cz - Internetový obchod specializující se zejména na hračky té nejvyšší kvality, s myšlenkou a schopností mnohostranně rozvíjet schopnosti a dovednosti Vašich dětí. V nabídce tohoto zajímavého e-shopu najdete vybrané kolekce hraček Manhattan Toy®. 
Internetový obchod napěchovaný hračkami - www.hracika.cz . Pro radost dětí. V sortimentu najdete i vybrané kolekce hraček Manhattan Toy®.
Baby goods - Dětské potřeby.  - www.babygoods.cz - Kamenná prodejna v Praze a internetový obchod s hračkami a dětskými potřebami všeho druhu. V rámci sortimentu naleznete jak vybrané hračky značky Manhattan Toy® tak dětských spacích pytlů The Dream Bag®.
Obchod nejen pro děti www.kamilka.cz  - internetový prodej dětských spacích pytlů The  Dream Bag™ a prodej vybraných kolekcí hraček Manhattan Toy®.
Maximum pro Vaše baby  www.babymax.cz  - internetový obchod s dětským zbožím, najdete zde také dětské spací pytle The Dream Bag™.
Pro dětičky - Hračky, které si Vaše děti zamilují - www.pro-deticky.cz - Veliký e-shop s širokým sortimentem, kde si vybere i ten nejnáročnější zákazník. V rámci sortimentu tohoto internetového obchodu najdete i dětské spací pytle značky The Dream Bag™.
Míšův kojenecký obchůdek www.pro-mimi.cz  - internetový prodej dětských spacích pytlů The Dream Bag™ a kojeneckých kolekcí hraček Manhattan Toy®.

Našimi partnery na Slovensku jsou:

WOOW Toys - www.woowtoys.sk - Kamenná prodejna neobvyklých parametrů umístěná v prestižní oblasti bratislavského River Parku. Revoluční dvoupodlažní prodejna je více hernou a relaxačním centrem než prodejnou. Tento bezkonkurenční pohled na možnosti prodeje hraček zaujme nejen děti, ale i jejich rodiče. V nabídce této velkolepé prodejny hraček naleznete i produkty hraček Manhattan Toy®.
Kidsworld - www.kidsworld.sk detský svet plný kreatívnych hračiek, zábavy, hier a netradičných doplnkov Vás víta na svojej novo otvorenej stránke. Radi Vás uvítame v našom internetovom obchode, ponuku ktorého plánujeme neustále rozširovať a zveľaďovať s cieľom uspokojenia Vás aj Vašich ratolestí.V nabídce tohoto zajímavého e-shopu najdete vybrané kolekce hraček Manhattan Toy®. 
Vnímavé hračky www.vnimavehracky.sk - kamenná prodejna hraček, které přispívají k všestrannému rozvoji dětí. Prodej vybraných kolekcí hraček Manhattan Toy®

Vnímavé hračky
City Business Center II.
Karadžičova 10
Bratislava


Duave s.r.o. Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena.